Uudised

Ega tali taeva jää…

09:06 20. september 2013

Baltyre Eesti AS soovib oma praegustele ja tulevastele klientidele kaunist sügist ja soovib meelde tuletada, et viimane aeg on üle vaadata, mis seisus on talverehvid. 

Eesti Vabariigi seadustest tulenevalt on talverehvide kasutamine kohustuslik 1.detsembrist  kuni 1.märtsini. Talverehvi minimaalne jääksügavus on 3mm, kuid omalt poolt soovitame mõtlema hakata uute rehvide peale, kui mustri jääksügavus on 5mm.

Tuleval talvehooajal on Baltyre Eesti AS-i valikus mitmed tootjad: Matador, Bridgestone, Firestone, Master ( taastatud), Continental ja veel palju muudki.

Bridgestone grupil valmis sel aastal uus naelrehv Blizzak Spike 01. Erinevalt Bridgestone’i eelmisest naelrehvist, Noranza 2 Evost, on Spike 01 saadaval ka maasturitele. Uus rehv on mõeldud põhjamaistesse tingimustesse ning võrreldes oma eelkäijaga on suudetud rehvi käitumist jääl parandada 20% ja lumel  5%. http://www.bridgestone.eu/press/press-releases/2013/bridgestone-launches-the-blizzak-spike-01-%E2%80%93-its-new-studded-winter-tyre

Bridgestone’i talverehvist on endiselt saadaval ka lamellrehv Blizzak WS70 ja naelrehv Noranza 2 Evo.

Continental gruppi kuuluv Matador tuli sel aastal samuti turule täiesti uue mudeliga Sibir Snow MP92. Tegemist on lamellrehviga, mis on mõeldud lumistele Euroopa teedele ning on saadaval mõõtudes 15“ kuni 18“. Võrreldes eelmise mudeliga on suudetud parandada näitajaid läbisõidus, märjal teel pidurdamises, pidamisel lumel ja jääl.

http://matador.sk/index.cfm?module=ActiveWeb&page=WebPage&s=mp92p

 

Ohutut liiklemist soovides,
Baltyre Eesti AS